Kariéra

Kariéra2019-03-03T15:56:30+00:00

Pracovná príležitosť

Chcete sa stať súčasťou tímu Celebrity BEAUTY BAR® Košice? Pošlite nám svoj životopis.

Pracovná pozícia: KOZMETIČKA / LEKTOR KOŠICE

HLAVNÁ PODMIENKA PRIJATIA: (vyučenie v odbore, alebo rekvalifikačný kurz)

Termín nástupu: ihneď
Základná zložka mzdy (brutto): 750€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Celebrity BEAUTY BAR & ACADEMY® je certifikovaný salón a akadémia.
Salón zameraný na predlžovanie mihalníc, top úpravu obočia, predlžovanie vlasov atď.: 3D RIASY, 4D-7D MASTER VOLUME RIASY,9D HOLLYWOODSKY OBJEM RIASY, LASH LIFT BOTOX, úpravu obočia niťou THREADING, 4D obočie BROW BUILDING, MICROBLADING, predlžovanie vlasov EUROLOCK, MICRORING, EASY TAPE, CLIP IN

Prijmeme kozmetičku s vášňou pre túto prácu (vyučenú v odbore, alebo rekvalifikačný kurz)
Pracovná doba:
Týždeň 1: Pondelok-Piatok 8:00-16:00
Týždeň 2: Pondelok-Piatok 12:00-20:00
Sobota – Nedeľa voľno, Štátne sviatky voľno

Zamestnanecké výhody, benefity:
Možnosť kariérneho rastu na pozíciu lektor, vhodnú kandidátku zaškolíme bezplatne v Celebrity BEAUTY BAR & ACADEMY ®

Na pohovor si doneste:
Životopis s fotografiou, Maturitné vysvedčenie, alebo akreditácia v odbore

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
Kozmetička / lektor
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
Ostatné znalosti
Pokladňa – základy
Microsoft Word – základy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Ošetrenie v salóne by mal byť luxus, potešenie, čas na relax a rozmaznávanie.

Celkový dizajn salónu Celebrity BEAUTY BAR & ACADEMY® zdobí francúzsky nábytok, ako aj celkový vzhľad a dekorácie sú v rovnakom štýle. Naši pracovníci nosia výhradne uniformy s logom.

Životopisy s fotografiou posielajte na email: academy@celebritybeauty.sk