• rozpustné stehy

  • lifting tváre

  • dvojitý účinok

Niťový lifting je kozmetický postup ošetrenia pleti, ktorý využíva rozpustné stehy proteínových nití na omladenie a nadvihnutie ochabnutej pokožky.

Ošetrenie trvá od 15 do 45 minút, čo vám dáva flexibilitu, ktorú potrebujete na začlenenie tohto ošetrenia na portfólia služieb pre ošetrenie pleti.

Technika je výrazne lacnejšia a rýchlejšia alternatíva k operácii faceliftingu. Zotavenie po zákroku je minimálne a klientka sa môže vrátiť do práce v ten istý deň.

Proteínové nite sú vhodné na líca, čelo, línie úsmevu a priestor medzi obočím, nad hornou perou, na krku a dekolte. Použiť sa dajú účinne aj na omladenie rúka tela.

Aké sú najlepšie vlákna na lifting tváre?

Na dosiahnutie účinného zdvihnutia tkaniva tváre sa uprednostňujú zlaté proteínové vlákna, pretože poskytujú okamžité ukotvenie do vrásky. Zlato pokožku rozohrieva. Nite sú ideálne na nadvihnutie pokožky, bojujú proti starnutiu aj iným spôsobom: vyvolávaním „liečebnej reakcie“ tela a tým, že telo nasmeruje návaly kolagénu na ošetrované miesta. Je to dôležité, pretože kolagén zohráva dôležitú úlohu v procese starnutia.