Project Description

1D – 3D Lashes + Úprava a farbenie rias a obočia ZDARMA   122 €

MÁM ZÁUJEM

1D – 3D Lashes + Úprava a farbenie rias a obočia ZDARMA   122 €

MÁM ZÁUJEM

Školenie pod vedením odborne vyškoleného profesionála s licenciou lektora, preukázateľný certifikát, podpora lektora počas dištančného tréningu, pracovný materiál.

3D Lashes ponúka semi pernamentnú individuálnu metódu pre vyškolenie profesionálnych technikov. Metóda poskytuje flexibilitu v hrúbke, tvare a zakrivení mihalníc. Školenie Vás naučí precíznosti techniky, voľbu vhodných mihalníc a tiež to, ako docieliť opakovaný biznis a spokojných zákazníkov. Technika predĺžovania mihalníc je najžiadanejším článkom salónu.

Na kurze sa naučíme, ako miešať farby na obočie a mihalnice, po prípade ako zosvetliť tmavé obočie. Ukážeme si, ako zvoliť správny tvar a farbu obočia. Pre úplnú dokonalosť použijeme pinzetu, obočie vytvarujeme, detailne prezrieme miesto okolo obočia. Snažíme sa spozorovať aj tie najposlednejšie chĺpky. Naučíme sa postup potrebný pri farbení rias.

VHODNÉ PRE

Školenie je určené pre úplných začiatočníkov a vyškolené kozmetičky, ktoré si technikou želajú rozšíriť svoje portfólio profesionálnych služieb.

V KURZE SA NAUČÍTE

V kurze sa naučíte, ako nalepiť plný set mihalníc technikou 1:1, za použitia najnovších materiálov a hrúbok, vrátane absolútnej novinky na trhu – plochých lisovaných mihalníc s nulovou váhou (kašmír). Naučíte sa, ako správne zvoliť vhodné dĺžky, vytvoriť požadovaný efekt a tiež triky a tipy, aby mihalnice vydržali čo najdlhšie a nezlepili sa.

– pripraviť pracovnú miestnosť
– viesť konzultáciu s klientom
– zvoliť vhodné ošetrenie
– ponúkať nadštandardné ošetrenie
– podporiť predaj a domácu starostlivosť

Využite ŠPECIÁLNE PONUKY KURZOV a ušetríte…

3D riasy a uprava obocia