9D Hollywood XL volume     179 €

9D Hollywood XL volume     179 €

9D Hollywoodsky objemné riasy Luxury Cashmere Lash®. Kašmírové odľahčené riasy, lisované v kombinácii s novými technikami nalepovania mihalníc.

Mihalnice novej generácie – kašmírové riasy EXTRA VOLUME Cashmere Lash®
Jedná sa o kombináciu mihalníc vyberanej kvality, spolu s technicky vyvinutým prevedením. Docielenie takéhoto hustého objemu, možno docieliť iba kombináciou viacerých techník lepenia:

– rámovania
– viazania
– vrstvenia
– prelínania

Pre luxusný pocit nosenia vytvoríme jedinečne krásne, plné riasy vysokej definície. 9D Hollywood Volume Lashes – mihalnice novej generácie – Cashmere Lash® prekrásne husté, ultra mäkké, páperové riasy posúvajú napájanie mihalníc do ďalšieho levelu.

Cashmere Lash® sú o 80% mäkšie ako bežné riasy, vyrobené polymérnou technológiou. Cashmere Lash® dodávajú objem, ako žiadny iný typ predĺžených mihalníc a to bez rizika poškodenia vlastných mihalníc. Nový dizajn zmenil podobu tradičného predĺžovania. Hollywood Volume Lashes (Hollywoodsky objem mihalníc) je výnimočný predovšetkým v rozdiele hmotnosti (menej ako polovica bežných mihalníc), dvojitá retencia tvaru, pohodlné nosenie, žiadne dráždenie očí. Môžete zdvojnásobiť objem pridaním minimálnej záťaže na prírodné riasy, rozdiel si všimnete hneď. Jemné na dotyk aj nosenie.

Ľahučké ako pierko, delikátne mäkké a zároveň neodolateľne husté, plné riasy. Vďaka nulovej záťaží sú mihalnice vhodné aj pre veľmi slabé a riedke riasy pre vytvorenie objemu. Pokročilá polymérna technológia predstavuje ľahkosť, flexibilitu a stálosť tvaru mihalníc aj po saunovaní.

VHODNÉ PRE

Školenie je určené pre pokročilé eyelash techničky s preukázateľným certifikátom v technike predlžovania mihalníc 1D – 3D LASHES.

TECHNIKA

V kurze sa naučíte, ako vytvoriť neobyčajne plné – extra objemné prevedenie mihalníc kombináciou materiálov a techník: ~ rámovanie ~ viazanie ~ vrstvenie~ prelínanie.

EFEKT

Schopnosť vytvorenia hustého objemu mihalníc pomocou ovládania viacerých techník.

PREDPOKLADANÁ NÁVRATNOSŤ

3 aplikácie

V CENE JE ZAHRNUTÉ

– školenie pod vedením odborne vyškoleného profesionála s licenciou lektora
– preukázateľný certifikát
– podporu lektora počas dištančného tréningu
– pracovný materiál

ŠTARTOVACIA SADA

– 9D HOLLYWOOD RIASY XL VOLUME MEDI

Využite ŠPECIÁLNE PONUKY KURZOV a ušetríte…