Project Description

1D – 3D Lashes a 4D – 7D VOLUME Master Lashes    195 €

MÁM ZÁUJEM

1D – 3D Lashes a 4D – 7D VOLUME Master Lashes     195 €

MÁM ZÁUJEM

Školenie pod vedením odborne vyškoleného profesionála s licenciou lektora, preukázateľný certifikát, podpora lektora počas dištančného tréningu, pracovný materiál.

3D Lashes ponúka semi pernamentnú individuálnu metódu pre vyškolenie profesionálnych technikov. Metóda poskytuje flexibilitu v hrúbke, tvare a zakrivení mihalníc. Školenie Vás naučí precíznosti techniky, voľbu vhodných mihalníc a tiež to, ako docieliť opakovaný biznis a spokojných zákazníkov. Technika predĺžovania mihalníc je najžiadanejším článkom salónu.

Technika je vhodná aj pre veľmi jemné a krátke riasy a ako výsledok ponúkajú ľahký, prirodzený, našuchorený vzhľad. Najväčšou prednosťou Norkových 4D/7D mihalníc je, že dodajú aj jemným riasam maximálny objem a súčasne zachovajú jemný a delikátny vzhľad bez záťaže na vlastné mihalnice.

VHODNÉ PRE

Školenie je určené pre úplných začiatočníkov a vyškolené kozmetičky, ktoré si technikou želajú rozšíriť svoje portfólio profesionálnych služieb.

V KURZE SA NAUČÍTE

V kurze sa naučíte, ako nalepiť plný set mihalníc technikou 1:1, za použitia najnovších materiálov a hrúbok, vrátane absolútnej novinky na trhu – plochých lisovaných mihalníc s nulovou váhou (kašmír). Naučíte sa, ako správne zvoliť vhodné dĺžky, vytvoriť požadovaný efekt a tiež triky a tipy, aby mihalnice vydržali čo najdlhšie a nezlepili sa.

V kurze sa naučíte, ako vytvoriť našuchorený objem na slabých, štruktúrou tenkých a riedkych mihalniciach bez toho, aby sme zaťažili vlastné riasy. Naučíte sa techniku ~ viazania ~ jemnými norkovými riasami v nových objemoch 0,05 mm a 0,07 mm.

Využite ŠPECIÁLNE PONUKY KURZOV a ušetríte…

1D-3D mihalnice