MIHALNICE        |        OBOČIE       |        VLASY       |        PLEŤ       |        TELO       |        NECHTY       |        DARČEKOVÉ POUKAZY

MIHALNICE

1D – 3D KAŠMÍROVÉ / NANO MIHALNICE

Ak ste ich ešte neskúsili, mali by ste tak urobiť aspoň raz v živote. Kto by nechcel mať prekrásne riasy 24 hodín denne a celé týždne bez námahy. Ponúkame profesionálne prevedenie, roky skúseností, produkt bezpečný pre Vaše riasy, výber finálneho vzhľadu mihalníc, pohodlie pri nosení a minimálnu starostlivosť.

NOVÉ RIASY (90 min.) DOPĹŇANIE (60 min.)
Plná cena 32,00 € 18,90 €
Zlatá VIP cena 28,00 € 18,00 €
Diamantová VIP cena 19,90 € 18,00 € (úprava obočia v cene)

4D, 5D, 6D, 7D NORKOVÉ MIHALNICE

Jemné, s 0% váhou, vhodné na techniku “viazania” , vhodné pre efekt plný nežného objemu. Nevtieravé , elegantné riasy pre každú modernú ženu. Výnimočný aspect z rady norkových mihalníc je pridaných 15% mihalníc do každej rady v balení. Naši profesionálny eyelash dizajnéri tak môžu tvoriť ešte hustejśie a našuchorené riasy plné maximálneho objemu bez záťaže na vlastné mihalnice. Vďaka premedikácii lepidlo ľahšie prilnie a rýchlejšie schne. Farebne odlíšená línia “ non-stick” na každom odnímateľnom páse zaručí , že mihalnice sú po nabratí pinzetou z každého pásu čisté od lepidla.

NOVÉ RIASY (90 min.) DOPĹŇANIE (60 min.)
Plná cena 38,00 € 22,50 €
Zlatá VIP cena 35,00 € 19,90 €
Diamantová VIP cena 20,90 € 19,90 € (úprava obočia v cene)

9D HOLLYWOODSKY OBJEMNÉ MIHALNICE

Boom vo svete mihalníc! Hollywoodsky objem rias pre extra hustotu. Experti pripravili odľahčené Cashmere ® – kašmírové riasy, aby naplnili želanie aj najnáročnejších klientov.

NOVÉ RIASY (90 min.) DOPĹŇANIE (60 min.)
Plná cena 40,00 € 26,10 €
Zlatá VIP cena 38,00 € 21,90 €
Diamantová VIP cena 21,90 € 19,90 € (úprava obočia v cene)

XD RUSKÝ OBJEM MIHALNICE

Technika napájania a špeciálne vyrobené mihalnice v mix dĺžkach aplikovaných na jedno oko ponúka odľahčené riasy plné objemu tak, ako ich príroda sama vytvorila. K dispozícii v zakrivení C a D. Ešte jemnejší, prirodzenejší vzhľad, level up mihalnice novej generácie, naskladané na páse v špecifickom poradí, 300 mihalníc v 20 minútach.

NOVÉ RIASY (90 min.) DOPĹŇANIE (60 min.)
Plná cena 45,00 € 28,00 €
Zlatá VIP cena 42,00 € 24,00 €
Diamantová VIP cena 27,00 € 22,90 € (úprava obočia v cene)

BLOOMING MIHALNICE / INTELIGENTNE VEJÁRIKY 2019!

Pre ešte dokonalejší efekt je tu novinka 2019. Vejáriky pre mikro efekt prekrásnych mihalníc, plných objemu a elegancie. Multi – Angle technológia prináša automatické kvitnúce multi-vejáriky. Inteligentné zväzky norkových mihalníc 0,07 mm v konkurenciu bičujúcom čase pre objemové mihalnice, ktoré ľahko priľnú k prirodzenej riase. Mihalnice prvej triedy pre náročné klientky. 4D, 5D, 7D, 9D…20D.

NOVÉ RIASY (90 min.) DOPĹŇANIE (60 min.)
Plná cena 45,00 € 28,00 €
Zlatá VIP cena 42,00 € 24,00 €
Diamantová VIP cena 27,00 € 22,90 € (úprava obočia v cene)

TRIPLE LAYER MIHALNICE / 3-RADOVÉ

TRIPLE LAYER LASHES 0,07 (výrobný materiál: NORKOVÉ MIHALNICE) 3 vrstvy s trojitým vytočením tvaru C,D so 100% rýchlejším sadením v jedinom páse mihalníc. Trojité vlnenie pre vrstvený efekt. Najlepšia voľba pre trend: viditeľný objem v najkratšom možnom čase. Znižuje čas aplikácie až o polovicu.

NOVÉ RIASY (90 min.) DOPĹŇANIE (60 min.)
Plná cena 45,00 € 28,00 €
Zlatá VIP cena 42,00 € 24,00 €
Diamantová VIP cena 27,00 € 22,90 € (úprava obočia v cene)

EXPRESS MIHALNICE

Expresná metóda v predlžovaní mihalníc. Táto metóda v starostlivosti o riasy, len v niekoľkých minútach vyčarí husté a dlhé mihalnice rôzneho štýlu. Je vhodná pri riedkych mihalniciach, šetrí čas a neničí naše riasy.
POZOR ZMENA: Aplikácia 90 min. – nedopĺňa sa.

NOVÉ RIASY (90 min.)
Plná cena 23,00 €
Zlatá VIP cena 22,00 €
Diamantová VIP cena 14,90 €

INFINITY SPODNÉ MIHALNICE

Spodné riasy ako doplnok vrchným dodá dokonalosť Vášmu pohľadu. Bezstarostnosť a pohodlie pre každodenné nosenie.

NOVÉ RIASY (30 min.)
Plná cena 12,00 €
Zlatá VIP cena 10,00 €
Diamantová VIP cena 9,00 €

MELÍR / OMBRE / SWAROVSKY CRYSTAL MIHALNICE

Ako kompliment k Vaším mihalniciam ponúkame zapracovanie detailu podľa Vášho želania.

NOVÉ RIASY (30 min.)
Plná cena 12,00 €
Zlatá VIP cena 10,00 €
Diamantová VIP cena 9,00 €

LASH LIFT & BOTOX

Lash Lift Botox dokonale zvýrazní Vaše oči a poskytne tak Vašim očiam krajší a žiarivejší pohľad s nádherne vytočenými a hustejšími mihalnicami. Set ozdravujúcich produktov mihalnice zmení v tvare a ošetrí ich štruktúru zvnútra. Aplikuje sa na vlastné riasy v ciele poskytnúť dlhotrvajúci efekt. Ošetrenie je vhodné aj pre krátke a poškodené mihalnice. Efekt takto ošetrených mihalníc Vám vydrží až po dobu, kým sa nevymení cely rastový cyklus Vašich prirodzených mihalníc (cca 4 týždne). Výsledkom relaxačného ošetrenia sú hlboko čierne, lesklé, zdravé a dokonale vytočené riasy.

LASH LIFT & BOTOX (60 min.)
Plná cena 24,00 €
Zlatá VIP cena 22,00 €
Diamantová VIP cena 21,00 €

ODSTRÁNENIE MIHALNÍC

Odstránenie mihalníc doma môže mať za následok poškodené mihalnice. Gélový odstraňovač rady Beauty Bar mihalnice odstráni bezpečne a rýchlo.

ODSTRÁNENIE (30 min.)
Plná cena 10,00 €
Zlatá VIP cena 9,00 €
Diamantová VIP cena 7,00 €

OBOČIE

MICROBALDING OBOČIA

Microblading je proces, ktorý implantuje pigment do vrchných vrstiev epidermis. Poskytne Vám flexibilitu tvaru, farby a intenzity. Štýl obočia sa často mení s trendom, vekom a celkovým štýlom človeka. “Vyčiarkované obočie“ vydrží 12-18 mesiacov. To, ako dlho pigment vydrží sa líši od človeka, záleží od typu pleti, pigmentu, množstva opaľovania, starostlivosti o pleť, celkového životného štýlu a veku.
Súčasťou microbladingu je korekcia/pretetovanie po cca 4 týždňoch. Niekedy sa môže zdať, že je pigment celkom nenápadný, vtedy zvolíme tmavší pigment, obočie môžeme ešte korigovať.

PRVÉ TETOVANIE (120 min.) KOREKCIA (90 min.)
Plná cena 99,00 € v cene prvého tetovania
Zlatá VIP cena 89,00 € v cene prvého tetovania
Diamantová VIP cena 79,90 € v cene prvého tetovania

4D BROW BUILDING – ZAHUSŤOVANIE OBOČIA

Novinka pre výplň, korekciu, či úpravu obočia. Vhodné pre obočie, ktoré nerastie, alebo potrebuje vyplniť, či predĺžiť jeho tvar.

ZAHUSŤOVANIE OBOČIA (60 min.)
Plná cena 23,00 €
Zlatá VIP cena 18,00 €
Diamantová VIP cena 14,90 €

7 KROKOV K IDEÁLNEMU OBOČIU

Eyebrow perfection posúva tvarovanie obočia do ďalšieho levelu a dá vám skúsenosť akú žiadny iný spôsob. Je jedinečný a stáva sa jedným z najžiadanejších ošetrení v salónoch na celom svete. Cieľom obočia s vysokou definíciou nie je len úprava obočia, ale vytvorenie ideálneho tvaru kombináciou rôznych technik ako farbenie, threading, trhanie pinzetou, česanie a zastrihovanie. Používanie vosku a vyplnenie púdrom. Vaše obočie bude vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým.

7 KROKOV K IDEÁLNEMU OBOČIU (30 min.)
Plná cena 12,00 €
Zlatá VIP cena 9,90 €
Diamantová VIP cena 6,90 €

TVAROVANIE OBOČIA TECHNIKOU THREADING – NITKOVANIE

Zaručuje precízne a úhľadné obočie, je rýchla a vhodná pre citlivú pleť. Threadingová niť formuje obočie v úhľadných líniách a jemne odstraňuje aj tie najmenšie vlásky aj s korienkom. Vhodné na rýchle odstránenie chĺpkov na brade a hornej pere.

THREADING – NITKOVANIE OBOČIA (30 min.)
Plná cena 3,00 €
Zlatá VIP cena 3,00 €
Diamantová VIP cena 3,00 €

ÚPRAVA A FARBENIE OBOČIA

Namiešame Vám farbu na obočie na mieru. Poradíme správny správny tvar a technikou threading vytrháme aj najjemnejšie chĺpky aj s korienkom. Okolie obočia upravíme korektorom.

ÚPRAVA / FARBENIE (30 min.)
Plná cena 6,00 €
Zlatá VIP cena 5,00 €
Diamantová VIP cena 4,00 €

EYEBROW LAMINATION / LAMINÁTOVÉ OBOČIE

Táto technika, jedna z najhorúcejších trendov krásy roku 2019, pomáha napraviť asymetrické obočie a rieši problém rastu vlasov rôznymi smermi. Výsledok? Krásny tvar obočia, ktorý vyzerá prirodzene.
Proces v 4 krokoch trvá asi hodinu a takto:
Začína sa tým, že sa z obočia odstráni všetok očný make-up a krém.
Ďalej sa aplikuje zmäkčovací gél, aby technik mohol korigovať, upraviť a tvarovať neposlušné obočie.
Gél sa potom odstráni, obočie sa nafarbí.
Aplikuje sa nutričná fáza a fixatér.
Takto upravené obočie vydrží mesiac.
Ďalej sa aplikuje vlasový botox – ktorý zahŕňa makadamový olej, arganový olej, svetlicový olej, keratín a kyselinu hyalurónovú -, ktorá posilňuje a posilňuje obočie.
Nakoniec sa na obočie aplikuje výživný hodvábny olej / ktorý podporuje rast a regeneráciu a pomáha chĺpkom dorásť.
A voila!
Konečný vzhľad je perfektný obočie, ktoré vyzerá tak prirodzene a trendovo.
účasným trendom je upravené, výrazné a jasne definované obočie.
Dokonalé usporiadané s čistou líniou. Eyelash Laminating / Laminátové obočie obnovuje a vytvára prirodzený vzhľad, vyplní tvar, aj farbu. Vydrží celý mesiac zdravo zvýraznené.

EYEBROW LAMINATION / LAMINÁTOVÉ OBOČIE (60 min.)
Plná cena 28,00 €
Zlatá VIP cena 22,00 €
Diamantová VIP cena 22,00 €

PLEŤ

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

Ošetrenie mikrodermabráziou pleť okamžite rozžiari, zbrúsi odumreté bunky, pigmentové škvrny, vyčistí upchaté póry. Silná sacia schopnosť vyrovná povrch pleti, vyrovná jej farbu a spevní pokožku. Ošetrenie sprevádza príjemná masáž tváre, dekoltu, krčnej chrbtice a liečba lávovými kameňmi.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA (60 min.)
Plná cena 28,00 €
Zlatá VIP cena 22,00 €
Diamantová VIP cena 19,90 €

AIRBRUSH MAKE UP

Make up filmových hviezd už aj na Slovensku. Žiarivá pleť, pocit sviežosti a rýchla aplikácia. Dokonalý podkladový make up, definované obočie, vytiahnuté kontúry líc a zvýraznené oči v jedinom prevedení neztierateľného make upu, ktorý vydrží až do ďalšieho dňa.

AIRBRUSH MAKE UP (60 min.)
Plná cena 22,00 €
Zlatá VIP cena 20,00 €
Diamantová VIP cena 18,00 €

VLASY

NAPÁJANIE VLASOV EUROLOCK, MICRORING

Metóda microring, nazývaná aj mikrokrúžky patrí medzi najstaršie metódy predlžovania vlasov. Spoje napramienkovaných vlasov určené pre túto metódu sú ukončené keratínom – tzv. íčkovým spojom. Microring je krúžok dlhý asi 2 mm, ktorý je vo vnútri vyplnený silikónom. Do vlasov sa pripevňuje jedným stlačením špeciálnymi kliešťami.
Eurolocková metóda je podobná metóde microring. Ukončenie spojov pre túto metódu je brazílsky keratín – tzv. íčkový spoj. Eurolock je spoj, na jednej strane ukončený rozšíreným koncom. Do vlasov sa pripevňuje dvoma stlačeniami špeciálnymi kliešťami.
Naše vlasy sú 100% ľudské vlasy, pri dobrej starostlivosti Vám vydržia aj niekoľko rokov zdravé a lesklé.
Po približne 3-5 mesiacoch je potrebné odrastené vlasy prepojiť. Vtedy sa odrastené pramene vlasov pomocou špeciálnych pomôcok odstránia, vlasy sa rozčešú, ošetria špeciálnymi pomôckami a vlasy sa znova napoja.

JEDNA PÁSKA = 1g Cena 2,20 €
PRVÉ NAPÁJANIE 100g / 55-60cm (120 min.) 50g / 55-60cm (60 min.)
PREPÁJANIE 100g / 55-60cm (150 min.) 50g / 55-60cm (90 min.)
Cena vlasov 100g / 100 kusov 220 € 50g / 50 kusov 110 €
Plná cena práce 80,00 € 40,00 €
Zlatá VIP cena práce 75,00 € 37,50 €
Diamantová VIP cena práce 69,00 € 34,50 €

NAPÁJANIE VLASOV EASY TAPE

Najmenej škodlivá metóda studeného predlžovania vlasov na trhu. Odľahčené prevedenie, ktoré nezaťaží vlastné vlasy. Napojené pásiky vlasov vyrastajú bezpečne spolu s vlastnými vlasmi a nepoškodzujú. Spoje, teda pásky sú priesvitné, takže najmenej viditeľné. A čo je najlepšie – to pohodlie nosenia je neuveriteľné. Pásky sú opakovane použiteľné až po dobu jedného roka, napojené na kvalitných ľudských vlasoch so zárukou.
Naše vlasy sú 100% ľudské vlasy, pri dobrej starostlivosti Vám vydržia aj niekoľko rokov zdravé a lesklé.
Po približne 3-5 mesiacoch je potrebné odrastené vlasy prepojiť. Vtedy sa odrastené pramene vlasov pomocou špeciálnych pomôcok odstránia, vlasy sa rozčešú, ošetria špeciálnymi pomôckami a vlasy sa znova napoja.

JEDNA PÁSKA = 3g Cena 6,90 €
PRVÉ NAPÁJANIE 100g / 55-60cm (120 min.) 50g / 55-60cm (60 min.)
PREPÁJANIE 100g / 55-60cm (150 min.) 50g / 55-60cm (90 min.)
Cena vlasov 100g / 34 kusov 235,00 € 50g / 18 kusov 124,00 €
Plná cena práce 80,00 € 40,00 €
Zlatá VIP cena práce 75,00 € 37,50 €
Diamantová VIP cena práce 69,00 € 34,50 €

TELO

OPAĽOVANIE NÁSTREKOM SPRAY TAN

Vedeli ste, že byť sexi hnedá môžete byť rýchlo a efektívne bez škvŕn, či fľakov? Jedinečná metóda pre extra rýchle zhnednutie. Voľba krásne hnedých odtieňov, rýchla aplikácia – iba 15 min. Vhodné aj pre tehotné ženy, či citlivú pokožku. Stále viac žien vyhľadáva túto zdravú formu opálenia. Vhodné aj pri strate pigmentu, či pehách. Výborné osvieženie pred dovolenkou pri mori, obsahuje vitamíny a hydratačné látky. Teraz ešte rýchlejší – RAPID TAN – hnedá už za 2 hodiny.

SPRAY TAN (30 min.)
Plná cena 22,00 €
Zlatá VIP cena 20,00 €
Diamantová VIP cena 18,00 €

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Potešte svojich blízkych a venujte im darček v podobe našej darčekovej poukážky.

20,00 € 40,00 € 60,00 €
Plná cena 20,00 € 40,00 € 60,00 €
Zlatá VIP cena 19,00 € 38,00 € 57,00 €
Diamantová VIP cena 18,00 € 36,00 € 54,00 €