DERMAPLANING OŠETRENIE PLETI

Dermaplaning je momentálne najhorúcejšie kozmetické ošetrenie v salónoch krásy.

Dermaplaning je vysoko účinná technika exfoliácie pleti, ktorá má neuveriteľné, okamžité výsledky. Je ideálna pre všetkých klientov, mladých aj starých a veľmi prospešná pre klientov, ktorí majú tmavšie chĺpky. Toto ošetrenie nielenže odstraňuje jemné chĺpky, ale tiež pomáha spomaliť proces starnutia. 

Ziskovosť: 

Ošetrenie je nízkonákladové, ale vysoko ziskové.

Techniku je možné kombinovať s inými ošetreniami tváre, čo vám umožní vytvoriť balíčky, ktoré môžete ponúknuť svojim klientom a navýšiť tak hodnotu ponúkaných služieb. Priemerná cena za dermaplaningové ošetrenie v salóne sa pohybuje od 29 eur do 80 eur. 

VÝHODY DERMAPLANINGU PLETI

Dermaplaning je bezpečná a účinná liečba (takmer) pre každý typ pleti. Ošetrenie dermaplaning je vhodné aj pre citlivú  pokožku, dokonca je úplne bezpečné pre tehotné, alebo dojčiace ženy. Ošetrenie sa vynikajúco kombinuje s inými ošetreniami.

Na akom princípe ošetrenie dermaplaning funguje?

Jemným odstránením povrchových odumretých kožných buniek a jemných chĺpkov z pokožky sú produkty v starostlivosti o pleť schopné preniknúť do pokožky efektívnejšie a účinnejšie. Inými slovami, žiadne z produktov aplikovaných na pokožku neprenikne do kože, ak sú blokované odumretými bunkami, alebo absorbované jemnými chĺpkami. Ak je pokožka zanesená, alebo znečistená, aplikovaný produkt nezasiahne zdravé tkanivo, aby mohlo správne úćinkovať.

Čepeľ bezpečne odlupuje stratum corneum ( povrchovú vrstvu kože ) a stimuluje bunkovú obnovu, čo v konečnom dôsledku vedie k zdravšej a žiarivejšej pokožke.

Rovnako ako produkty starostlivosti o pleť dokážu lepšie preniknúť do pokožky, keď je pokožka zbavená odumretých buniek rohoviny a nečistôt, rovnako aj make up preto dokáže dokonale hladko priľnúť na pokožku bez bariér. Make up po ošetrení dermaplaning vyzerá omnoho krajšie vďaka “obnaženému” povrchu pokožky. Odporúčame toto ošetrenie pred udalosťou.

Dermaplaning je tiež skvelým exfoliantom. Ošetrenie je vhodné ako sezónna prevencia pokožky po lete, alebo naopak po zimnom období pre odstránenie šupinatej odumretej pokožky.