KTORÁ PÁSKOVÁ TECHNIKA PREDLŽOVANIA VLASOV JE NAJLEPŠIA?

Aká je to metóda predlžovania vlasov páskami?

100% ľudské vlasy na páskach sú ľahké a neviditeľné. Transparentné mäkučké spoje nieje vidieť, ani cítiť na dotyk. Predlžovacie pásky sú najnovším trendom a sú polopermanentné a opakovane použiteľné. Páska sa lepí ako sendwich z dvoch kusov, medzi dvoma páskami je prameň vlastných vlasov. Alebo z jedného ks preložením do knižky.Veľmi ľahko sa prepájajú pomocou odstraňovača bez oleja. Pri správnej starostlivosti vydržia 2-3 roky zdravé a lesklé.

SADA TROCH TYPOV napájena vlasov páskou ponúka vlasy v dĺžke 55-60 cm. Sada určená pre 3 techniky páskovej metódy v rôznych veľkostiach, ktoré sa dajú navzájom výborne kombinovať. Mini tape je odporúčaná na riedke vlasy a rizikové zóny, easy tape na boky, doplnenie a zahustenie a xxl weft na predĺženie, hustotu a plnosť vlasov v objeme.

MINI TAPE EXTENSIONS je 1 cm priehľadná páska odolná voči vode, šampónom a kaderníckym prípravkom. Európske vlasy na mini predlžovacích páskach sú vyrobené zo 100% čistých ľudských vlasov Remy s neporušenou kutikulou. Menšia veľkosť pások na napojenie je ideálna pre veľmi riedke vlasy, krátke vlasy, citlivé oblasti hlavy a rizikové zóny. Nepotrebujete žiadne spoje.

mini pasky vlasy

EASY TAPE je 4 cm priehľadná páska odolná voči vode, šampónom a kaderníckym prípravkom. Technika v predlžovaní vlasov Easy tape professional je najšetrnejšia metóda studeného predlžovania vlasov. Je neviditeľná a príjemná na dotyk, aj nosenie. Spoje nie je cítiť, ani vidieť. Familiárne nazývaná “sendwichová” metóda. Nie je aplikovaná teplom, preto je extra šetrná a nepoškodzuje vlasy. Použité sú 4 centimetrové transparentné kvalitné pásky, odolné voči vode, olejom a šampónom. Vlasy môžete farbiť, aj žehliť.

predlžovanie vlasov

XXL WEFT TAPE EXTENSIONS je 80 cm dlhá páska tkaných vlasov na páskach a sú naviazané na jednom dlhom páse na tenulinkej páske. Ponúka exkluzivitu v nastrihaní pásov vlasov na mieru klientky, alebo použiť po celej dĺžke v dlhých pásoch a vytvoriť niekoľko radov pre zahustenie a predĺženie vlasov. Najväčšou výhodou oproti 4 cm páskam je, extra rýchlosť napojenia,  flexibilné umiestnenie a dĺžka vlasov na páske,  prepojenie je oveľa rýchlejšie.

vlasy na páskach

Dajú sa vlasy na páskách ľahko prepojiť?

PÁSKA NA PREPOJENIE JE ROLKA DLHÁ 2,75 metra a vystačí na 3 plné napájania a viac. Pásky sú opakovane použiteľné až po dobu jedného roka, napojené na kvalitných ľudských vlasoch so zárukou.

Použite odstraňovač – rozpúšťadlo, ktoré sa jendoducho nastrieka pomocou rozprašovača a zosunie.

ODSTRAŇOVAČ PÁSKY BEZ OLEJA 20ml je výhodný v tom, že neobsahuje oleje a tak ho môžete použiť a vlasy hneď aj napojiť.

Aké vlasy sú najlepšie? 

  • Remy Európske vlasy sú vyrobená z pravých ľudských vlasov s neporušenou kutikulou. Zachované a spracované od korienka po končeky. Vydržia zdravé roky. Naše vlasy na predlžovanie sú vyrobené z najkvalitnejších 100% panenských ľudských vlasov Remy s neporušenou kutikulou.
  • Čo sú predlžovanie vlasov páskou? Tape-on, páskové vlasy, páskové predlžovanie, páskové predlžovanie vlasov – všetky označujú metódu, ktorá zachvátila svet – a stali sa bestsellerom v kaderníckych, kozmetických, nechtových salónoch, či nechtových štúdiach. Páska nespôsobuje žiadne alergie a nikdy sa nedotýka pokožky hlavy. Áno, dobre čítate. Službu môžete vykonávať doma, alebo klientku navštíviť. Návratnosť investície je okamžitá.páska vlasy
  • Predlžovanie vlasov páskou – metóda, ktorá vám poskytne dlhé, objemné a prirodzene vyzerajúce vlasy za menej ako hodinu. Nástavce s páskou sú dostupné v mnohých rôznych farbách, dĺžkach a kvalitách. Rovnako ako vaše vlastné vlasy, aj tieto skutočné vlasy sa môžu stať súčasťou vášho vzhľadu. Štýl podľa vlastného účesu alebo nálady. Nikto si nevšimne čo je na Vás iné, ale každý si všimne rozdiel. Môžete vlasy kulmovať, žehôiť, natáčať, farbiť. ALE NIE ODFARBOVAŤ.

100% ľudské Európske vlasy Remy. Remy vlasy sú najkvalitnejšie ľudské vlasy na trhu. Sú zberané jedným smerom, čo eliminuje zamotávanie a uzlenie. Remy vlasy vydržia dlho v porovnaní s inými typmi ľudských vlasov. Európske vlasy je úplne bezpečné farbiť, natáčať, žehliť a inak upravovať. Jediné, čo je zakázané, je vlasy  odfarbovať. Preto si zvoľte svetlý odtieň, ktorý následne dotónujete k zvyšku farby vlasov. Európske vlasy sú prirodzene hodvábne a lesklé a považujú sa za najkvalitnejšie predlžovanie vlasov. 100% ľudské vlasy, pri dobrej starostlivosti Vám vydržia aj niekoľko rokov zdravé a lesklé. Po približne 3-5 mesiacoch je potrebné odrastené vlasy prepojiť. Vtedy sa odrastené pramene vlasov pomocou rozpúšťadla uvolnia a odstránia. Tekutý rozprašovač bez oleja nastriekajte na vlasy do spojov, tenkým hrebeňom spoj roztiahnite a znova nastriekajte remover / rozpúšťadlo.  Vlasy rozčešte a znova napojte. 

Certifikácia CE: Certifikát pravosti zaručuje, že naše vlasy sú 100% panenské remy ľudské vlasy a pochádzajú z krajiny ich pôvodu. Naše Vlasy sú certifikované CEE a spĺňajú všetky požiadavky legislatívy 93/42/CEE. Základným aspektom bezpečnosti použitých materiálov sú klinické hodnotiace testy a test na stanovenie biokompatibility v súlade s medzinárodnými normami EN-ISO 10993-1, ktoré zaručujú použitie hypoalergénnych materiálov vo výrobnom procese.