Spodné mihalnice Infinity Bottom Lash Application a A Premium AKCENT Mihalnice – URČENÉ PRE APLIKÁCIU SPODNÝCH MIHALNÍC

Prirodzený tvar Infinity spodných mihalníc v krátkych dĺžkach od 6 mm do 7 mm. Jemné, s 0% váhou, vhodné na techniku “viazania”, žiadané pre efekt plný nežného objemu. Spodné riasy ako doplnok vrchným dodá dokonalosť Vášmu pohľadu. Bezstarostnosť a pohodlie pre každodenné nosenie. Nevtieravé, elegantné riasy pre každú modernú ženu. Vďaka premedikácii vo výrobnom procese sú minimalizované alergické reakcie,lepidlo ľahšie priľnie a rýchlejšie schne. Výnimočný aspekt z rady norkových mihalníc je pridaných 15% mihalníc do každej rady v balení. Naši profesionálny eyelash dizajnéri tak môžu tvoriť  ešte plnšie a našuchorené riasy v objeme. Farebne odlíšená línia “non-stick” na každom odnímateľnom páse zaručí, že mihalnice sú po nabratí pinzetou z každého pásu čisté od lepidla.

Aplikácia spodných mihalníc je revolučná metóda predlžovania a zhusťovania spodných mihalníc. Pre viac nápaditý efekt použite A Premium Mihalnice, vhodné pre dodanie akcentu horným a spodným mihalniciam, alebo na nosenie samostatne pre mokrý efekt. V balení mix od 8-15 mm.

Na spodných mihalniciach záleží ! 

Ak si myslíte, že zameranie sa na spodné mihalnice pri vytváraní mihalníc je iba prechodným trendom alebo dokonca dodatkom v rutine líčenia, zamyslite sa znova. Ak ste fanúšikom predlžovania mihalníc, potom venujte rovnakú pozornosť aj spodným mihalniciam. 

Predĺženie spodných rias Celebrity Beauty Infinity Spodné mihalnice ponúkajú módny vzhľad, ktorý upúta pozornosť. Doprajte svojim klientkám niečo extra, čo inde nedostanú. 

Dolné riasy sú veľmi módne 

Nejde pritom o zbrusu nový trend. Od šesťdesiatych rokov ich reprezentuje ikonický britský model- Twiggy prezentuje dlhé spodné mihalnice. Bola prvou modelkou v dvadsiatom prvom storočí, vďaka ktorej boli dlhé spodné mihalnice “závideniahodnými a mainstreamovými”. Vďaka Twiggy spodné riasy nikdy nevyšli z módy. 

Jemné nenápadné riasy, až po extravagantné a husté spodné riasy na mieru klientky. Individuálne aplikované spodné mihalnice Infinity Bottom Lashes, alebo A Premium spiky mihalnice sú vhodné pre aplikáciu spodných mihalníc.