lektor lektorka skolitelka

STAŇTE SA TRÉNEROM V OBLASTI KRÁSY

LEKTOR V STAROSTLIVOSTI O ĽUDSKÉ TELO – Diplom v kurze trénera estetického vdelávania

Kvalifikácia lektor je medzinárodne registrovaný kurz. Stačí si zakúpiť školenie online a začať študovať. Nemusíte čakať na termín. Prístup pre online vzdelanie je 6 týždňov, ale pokojne Vám ho predĺžime.

KVALIFIKÁCIA LEKTOR v starostlivosti o ľudské telo zahŕňa oblasti: kaderníctvo, holičstvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, solárium, masážny salón, sauna, tetovací salón, zariadenie na poskytovanie regeneračných a rekondičných služieb. Pre vykonávanie lektorskej činnosti je potrebná 2 ročná prax v odbore, ktorý chcete vyučovať.

Ste unavená z rýchleho tempa práce v salóne a chcete urobiť krok vpred? Uvažovali ste niekedy nad tým, že by ste sa stali trénerkou v oblasti krásy? Podeliť sa o svoju vášeň s ďalšiou generáciou, môže byť tou najvďačnejšou vecou, akú ste kedy urobili! Stať sa lektorom krásy je skvelá možnosť pre tých, ktorí chcú zostať v kozmetickom priemysle a posunúť svoj profesionálny rast.

Kvalifikácia BEAUTY TRAINER – LEKTOR je uznávanou  kvalifikáciou, ktorú je potrebné absolvovať, aby ste sa mohli stať profesionálnym trénerom. Online kurz vzdelávania je exkluzívne navrhnutý pre kozmetický, vlasový a estetický priemysel.

Kurz sa skladá:

Modul 1: Úlohy a zodpovednosti učiteľov a školiteľov

Modul 2: Legislatíva, Regulačné aspekty podnikania vo vzdelávaní

Modul 3: Vytvorenie vlastného plánu lekcie

Modul 4: Školiace pomôcky a učebné zdroje

Modul 5: Vedenie školenia – informácie pre študenta

Modul 6: Vzdelávacie prostredie – vybavenie prevádzky

Modul 7: Prípravky a pomôcky

Modul 8: Praktická časť : PLÁN LEKCIE

Modul 9: Podpora vo vzdelávaní a odbornej príprave

Modul 10: Efektívne hodnotenie

Modul 11: Certifikát / Osvedčenie

Či už ste zamestnaná v salóne, podníkate v oblasti kozmetiky, ste vlastníkom firmy, salónu, fitness ste vhodným kandidátom. Kariérny postup je v povolaní dôležitý rovnako ako nepretržité napredovanie spoločnosti, či jednotlivca. Osobnostný a profesionálny rast je nevyhnutný, ak nechcete stáť na mieste a vytvoriť vyšší príjem učením.

Tento kurz vám poskytne úvodnú pedagogickú kvalifikáciu, ktorá vám umožní vyučovať v salóne, či školiacej akadémii , alebo si založiť vlastnú školiacu akadémiu.

Kvalifikácie sú celoštátne uznávané a umožnia vám rozvíjať vašu kariéru. Vynikajúce pokračovanie pre tých, ktorí ukončili kvalifikáciu v rámci kozmetickej, či vlasovej  terapie, aby rozvinuli potenciál zárobku. Mohli by ste pôsobiť v súkromnom školiacom sektore, ako lektorka kurzov, alebo založiť vlastnú školu.

AKO ONLINE ŠKOLENIE FUNGUJE:

V súčastnosti vo svete študuje online viac ako 3 milióny študentov a online vzdelávanie sa tak jednoznačne stalo jednou z najobľúbenejších metód ďalšieho vzdelávania. Počiatočný skepticizmus stroskotal tvárou v tvár dôkazom, že online vzdelávanie môže byť rovnako efektívne ako priame vzdelávanie.

Keďže priemysel v oblasti zdravia a krásy sa neustále rozširuje je dôležité byť vždy o krok vpred preto ponúkame riešenie.