Zásielky odosielame denne, s doručením nasledujúci pracovný deň. Môžete si zvoliť aj doručenie balíka na dresu.

Zakliknite poštovné na adresu a zásielku Vám poštový kuriér doručí do Vašich rúk. Dbajte na korektné údaje. Skontolujte popisné číslo domu a správnosť telefónneho čísla.

Sme online obchod. Nakupovať môžete 24/7. Nemáme kamennú prevádzku. Zásielka objednaná do 10:00 je odoslaná v rovnaký deň a doručená nasledujúce ráno. Pri veľkoodbere je možné sa dohodnúť na dovoze tovaru do Vášho salónu.

Naše zásielky odosielame bežne do Španielska, Velkej Británie, Nemecka, Rakúska, či Českej Republiky. Platba za zásielku do zahraničia sa hradí prevodom na účet. Pri zahraničńých prevodoch sú potrebné dodatočné info ako BIC. Zásielky odosielame do celého sveta. Niekdy sa môže poštovné mierne navýšiť podľa krajiny. Napíšte nám email s požiadavkou, poskytneme viac info.

Ak Vám zásielka nebude doručená do 3 pracovných dní, požiadajte nás emailom o sledovacie číslo zásielky, alebo v chat boxe na našom webovom sídle. ( vpravý dolný roh stránky ) Email.: academy@celebritybeauty.sk
Prosím uistite sa, že máte správne a kompletne vypísané údaje doručenia a telefónne číslo.

Poštovné zdarma si môžete uplatniť pri nákupe nad 100 eur. Zároveň Vám pri objednávke nad 50 eur pošleme vždy darček. Ide o profesionálnu výbavu salónu a doplnky s logom.

Po absolvovaní vybraných kurzov Vám pridelíme VIP kupón so zľavami na nákup tovaru, kurzov, školení, či štartovacej sady. Ak ste v minulosti už kód pridelený mali a neviete ho použíť, vygenerujeme Vám nový. Napíšte nám na: academy@celebritybeauty.sk

Štartovacie sady máme k zakúpeniu takmer ku všetkým kurzom. Kliknite na eshop, časť štartovacie sady. Ak si želáte zakúpiť aj kurz, aj štartovaciu sadu urobte prosím 2 samostatné objednávky. Kurz sa totiť hradí prevodom na účet. Štartovacia sada a produkty až pri prevzatí baliíka.

OPÝTAJTE SA NÁS