Prečo je odbornosť dôležitá?

DÔVODOV, PREČO JE DÔLEŽITÉ ABSOLVOVAŤ PROFESIONÁLNE ŠKOLENIA A KURZY, JE HNEĎ NIEKOĽKO!

Zdravotný aspekt

V 1. rade si treba uvedomiť, že neodbornosťou môžete svojim zákazníčkam spôsobiť vážne následky!
Poznáme veľa prípadov, kedy došlo nekvalifikovaným prístupom k rôznym poškodeniam ako zlepenie mihalníc, zhluky lepidla, ale aj štípanie, svrbenie, padnutie očí!!!

Vyššie zisky

Je samozrejmé, že ak ponúknete svojim zákazníčkam najnovšie techniky a vyššiu odobornosť, budú ochotné zaplatiť za službu podstatne viac peňazí a váš zárobok sa výrazne zvýši. Podľa štatistík dokáže kozmetička s najvyššou kvalifikáciou zarobiť denne až o 150 EUR viac ako kozmetička so základnou kvalifikáciou.

Opakovaný obchod

V prípade, že budú vaše zákazníčky s výsledkom spokojné, budú sa pravidelne vracať a vy si tak vybudujete stálu základňu klientov bez ďalšej námahy.

Správny výber lektora

Pri odborných školeniach a kurzoch sú veľmi dôležité skúsenosti.
Odborným garantom Celebrity Beauty Academy je Lívia Hodge Lukáčová. Pre viac informácií o odbornom garantovi navštívte našu stránku Odborný garant.

CPD Akreditovaný Certifikát

VIAC AKO 20 KRAJÍN

MEDZINÁRODNÉ AKREDITÁCIE CPD platia celosvetovo vo viac ako 20 krajinách sveta. Nájdete nás v prestížnom registri vyhľadávania medzinárodnej kvalifikácie. Medzinárodná akreditačná komisia CPD pôsobiaca v priemyselných odvetviach ako asociácia profesionálnych inštitútov a akademických orgánov v oblasti profesionálneho rozvoja nám udelila akreditácie. Akadémia je medzinárodne registrovaná a je možné si ju dohľadať a uplatniť celosvetovo. Certifikačná služba overila naše kvalifikácie, odbornú spôsobilosť, témy a obsah našich kurzov. Udelila nám uznávanú akreditáciu CPD kompatibilnú s globálnymi princípmi celosvetového vzdelávania. Naše kurzy sú registrované, medzinárodne akceptované. Každý kurz má bodové hodnotenie, ktoré pridáva na výške Vášho profesionálneho rastu.

Vďaka akreditovanému školeniu CPD zbierate svoj profesionálny bodový kredit. Pre Váš osobný a profesionálny rast a development salónu je ročne odporúčané nazbierať približne 12 CPD POINTS. Vzdelávacia inštitúcia má štátne overených lektorov a odborného garanta. Certifikát je možné si vyžiadať aj v Anglickom jazyku.

celebrity beauty academy

Registrovaná obchodná značka
Celebrity BEAUTY BAR & ACADEMY ®

Vzdelávacia inštitúcia

Celebrity Beauty s.r.o. , zapísaná do Obchodného registra Okresného súdu Košice 1 V.č:38817/V

Študujte s nami a my vám pomôžeme splniť si sny..

ZÍSKAJDE ROZPOZNATEĽNÚ KVALIFIKÁCIU

ONLINE KURZ ZAHŔŇA TEORETICKÚ A PRAKTICKÚ SKÚŠKU


ŠTUDUJTE, NECH STE KDEKOĽVEK NA SVETE

NA ONLINE KURZ SA MÔŽETE PRIPOJIŤ KEDYKOĽVEK, NEMUSÍTE ČAKAŤNA TERMÍN


VÁŠ OSOBNÝ LEKTOR VYHODNOTÍ VAŠU ZÁVEREČNÚ PRÁCU
PO UKONČENÍ ŠKOLENIA ZÍSKATE CERTIFIKÁT S MEDZINÁRODNOU PLATNOSŤOU


ŠTARTOVACIU SADU PRE PRAKTICKÚ SKÚŠKU POŠLEME K VAŠIM DVERÁM
VŠETOK MATERIÁL NAPRÁCU SI MÔŽETE KUPOVAŤ AJ SAMOSTATNE


AK VÁM ONLINE KURZ NEBUDE STAČIŤ, NASLEDUJE OSOBNÝ KURZ BEZ PRÍPLATKU
CPD AKREDITOVANÝ CERTIFIKÁT PLATÍ VO VIAC AKO 20 KRAJINÁCH


VYBERTE SI PRACOVNÚ POZÍCIU VAŠICH SNOV

ONLINE KURZ MÁ ROVNAKÚ VÁHU VZDELANIA AKO OSOBNÉ ŠKOLENIE


UČTE SA V KĽUDE, DOMA, V ČASE KEĎ MÁTE CHUŤ
ZABEZPEČUJEME KOMPLETNÉ VYBAVENIE SALÓNOV
PONÚKAME DISTANČNÝ TRÉNING, POKRAČUJÚCA PODPORA LEKTORA

Aké pozície môžem po ukončení kurzu obsadiť?

Majiteľka salónu – Ak ste, alebo si želáte byť majiteľkou salónu, rozširovanie kvalifikácii a odborného pôsobenia je nevyhnutné. Nikdy nezostaňte stáť vo svojom osobnom a profesionálnom raste. Ak ste v podnikaní nová, vybudujte si postupne portfólio plné konkurenciu bičujúcich služieb. 

Kozmetická spoločnosť – Snívate, že si zriadite malý obchod, alebo internetový predaj produktov? Najskôr však získajte potrebné odborné vedomosti, ľahšie sa budete rozhovovať čo nakúpiť a čo nie. Môže to byť maloobchod so špecializáciou na vlasy, make -up a pleť.  

Spray Tan Guru- Stan, aj prístroj je ľahko prenosný. K dispozícii niekoľko odtieňov.  Opalovací nástrek ponúka môžnosť spolupráce s fitness centrom, posilňovňou, tanečníkmi, modelingovými agentúrami a inými profi súťažami, kde sa vyžaduje výrazné opálenie. Ponúkajte skupinové zľavy.

Mobilná styliska – Make up, predlžovanie vlasov, či opalovanie nástrekom sú ideálne služby pre mobilný servis do domu klientky. Nepotrebujete totiž lehátko. Make up domov vyhľadávajú predovšetkým nevesty, preto ak máte vášev v Make upe, zvážte servis do domu.

Salón “doma” – V prípade, že máte malé deti, alebo iné povinnosti, ktoré Vám časovo nedovolujú prácu na plný úväzok, salón doma je pre Vás riešením. Pracujete iba dni, ktoré môžte.

Práca v SPA ( kúpeloch ) – Máte vášeň, pre krásu, starostlivosť o klienta, zmysel pre stetiku? Absolvujte základné kurzy krásy, aby ste ovládali teóriu ošetrení, nové trendy a výsledky pre rôzne požiadavky klienta. 

Kozmetická poradkyňa – pracujte s kozmetickými produktami ? Predávate kozmetiku pre pleť, telo a vlasy? S doplňte si odborné informácie a preukážte sa Certifikátom. Klienti ocenia odbornosť a predávať sa Vám bude jednoduchšie. 

Kožná špecialistka – starostlivosť o pleť, aplikácia masiek, ošetrenie prístrojom je relaxačné ošetrenie, ktoré vyžaduje odborné vedomosti, znalosti a techniky podporujúce ošetrenie. Doplnte si vzdelanie, poskytnite počas pôsobenia masky klientke služby navyše. Masáž krčnej chrbtice, masáž rúk a nôh, masáž hlavy..

Vizážistka – Kurz Make up Artist Vámotvorí dvere do sveta líčenia. Techniky líčenia sa menia s trendom, aj ročným obdobím. Najväčšie v tejto sfére je svadobné líčenie. V spojitosti s líčením je potrebné ovládať techniky na úpravu obočia, ktoré je dominantou súčastného make upu. Aplikácia mihalníc je nevyhnutná, starostlivosť o pleť pre líčením určite odporúčaná. Ošetrenie Diamantovou mikrodermabráziou pre samotným líćením vyrovná povrch pleti, zjednotí farbu, napne ochabnutú pokožku, zlepší jej pevnosť a pružnosť. Ošetrenie pleti, farbenie a úpravu bočia, nástrek na telo a mihalnice môžete aplikovať deň dva pred svadobný dňom. Naučte sa aplikáciu gellak a ponúknite neveste komplet sluźby u Vás. 

Masérka – tak, ako ošetrenie pleti, tak aj masážne techniky sa vyvíjajú a rozšírujú v starostlivosti o celé ľudské telo. Ak ovládate masáž tváre, či rúk, doplňte si pôsobenie o indickú masáž hlavy, či masáž lávovými kameňmi. Budte vždy o krok vpred od konkurencie.

Špecialista na mihalnice a obočie – Rok 2021 je prelomový a na prvých priečkach najpopularnejších služieb v kozmetických salónoch je stále obočie a mihalnice. Salóny zamerané pre krásu mihalníc a obočia stále rastú. Naša akadémia ponúka 9 rôznych techník na predlžovanie mihalnic a 6 techník na úpravu obočia.

Beauty Blogger/Influencer – držte is rozhľad súčasných trendov “up to date”, študujte dopyt, spolupracujte so spoločnosťami, salónmi a testujte produkty a služby. 

Majiteľ kaderníctva – najviac vyžadovaná služba v kaderníckom salóne je úprava a farbenie obočia, či lakovanie nechtov. Každý dnes zápásí s časom. V čase pôsobenia farby, či masky na vlasy môžte klientke ponúknuť extra služby. Svoje služby môžete rozšíriť o indickú masá’ž hlavy, či mikropigmentáciu hlavy pri strate vlasov. 

Fotograf – Fotograf môže pracovať samostatne, alebo v spolupráci s iným odbroníkom. Make up, nástrekové opálenie, úprava vlasov modelky pred a počas fotenia. Rast reklamného a mediálneho sektora zaznamenali pracovné príležitosti vo fotografii obrovský nárast. Fotografia je nielen populárna v kozmetických odvetviach, ale je skutočne potrebná v každej oblasti práce.

Recepčná v salóne – pre túto pozíciu sa vyžaduje všeobecný, ale aj odborný záujem o služby a produkty ponúkané v zariadení. Výhodou uchádzačov je vzdelanie v starostlivosti o pleť, účinky masáže, základná úprava obočia a podobne. S týmito kvalifikáciami budete mať náskok. 

Výletná loď -Naše kvalifikácie platia celosvetovo. Ľudia na lodi oddychujú a relaxačné služby sú viac než žiadané. Naučte sa masáž, ošetrenie pleti a splňte si svoje sny.